1.nehet zdrsníte piníkem,a poté použijete primer na polygely. Poté můžete,ale nemusíte použít pro prodloužení nehtu tipy nebo šablony, záleží na Vás. Před aplikací polygelů je nutné dát i poly base gel a dáte do LED nebo UV lampy(na 30 sekund do LED lampy nebo UV lampy 36W na 2 minuty).

 

2. poté vytlačíte polygel z tuby.

 

3.uříznete jej špachtlí na druhé straně štětce.

 

4.nebo předchozí 2 kroky dělat nemusíte a rovnou vytlačíte        polygel do formičky.

 

5.abyste mohly polygel tvarovat je nutné namočit štětec do poly liquidu/nail slip solution(viz foto nahoře nad textem).

  

6.poté tvarujete polygel do formičky, uděláte jen tenkou vrstvu.

 

 

7.přitlačíte na nehet a dáte na 30 sekund do LED lampy nebo UV lampy 36W na 2 minuty, nechat zatvrdnout.Po zatvrdnutí na konci formiček jsou po obou stranách malé výrustky,které kolíbáte ze strany na stranu a pak formičku z nehtu takto sundáte.Poté aplikujete top polygel a znovu dáte do LED nebo UV lampy.

 

8.A jste u konce.Takto krásně vypadají nehty po velmi snadné  aplikaci polygelem. Vše je uděláno za pár desítek minut. Doporučuji  zakoupit startovací sadu polygelu na mém e-shopu + primer navíc a můžete si za chvilku udělat jakékoliv barevné nehty. Bude velmi rozsáhlá škála barevných polygelů.

Posílám odkaz na vynikající Polygely:

https://www.nailtec.eu/kategorie/polygely/

Žádné zdržování jako u akrylových nebo gelových nehtů,i v pohodlí domova, cena polygelů je sice o trošku vyšší,ale polygely nesmrdí jako akryl liquid, jsou stejně pevné jako akryl,ale mnohem rychlejší a snadnější aplikace jako u UV gelů.